Pejsek bez průkazu původu!!! To nikdy!!!

Já bych to nyní nikdy neudělala. Mám dostatek informací a vím co to je pes z množírny. Nečekejte že z něj vychováte sebevědomého a zdravého psa. Když si kupujete auto, také si vybíráte. Nekupujte psa bez průkazu původu, pomáháte tím jen množitelům, kteří nemají srdce a jde jim jen o peníze. Ty hrůzy, které musí tito psi zažívat nemohu ani domyslet. Než se rozhodnete podívejte se na toto video zde:

www.youtube.com/watch?v=d6RlIR7964w

 

                                                                                     

Koupě psa s papíry neznamená pouze "mám nějaký cár papíru", ale znamená jistotu, že si pořizujete přesně takového psa, jakého jste chtěli. Nemůže se vám stát, že z čivavy vyroste kokršpaněl, protože se jedná o kontrolovaný chov po generace. Můžete si také rodiče prohlédnout, slušný chovatel poskytne zájemcům několik návštěv u svého budoucího pejska. VYHNĚTE SE PODVODŮM A PODPOŘE TĚCH, KTEŘÍ NA ZVÍŘATECH VYDĚLÁVAJÍ. NIKDY SE NESPOKOJTE S MÁLEM, CHTĚJTE TO, ZA CO SI PLATÍTE! KOMFORT, ZÁRUKY, ZDRAVÍ, KVALITU!

 

Promýšlíte si koupi psa stejně důkladně jako koupi nového auta či telefonu?
Pes vám totiž zůstane déle...

 

https://hovawart-bard.weebly.com/344ekn282me-ne-mno381iacuternaacutem.html


NEPLATÍ, že psi bez PP jsou stejně ,,kvalitní'' jako ti s PP, jen bez ,,našité'' značky!

Chováme srdcem

Průkaz původu a proč ???

02.01.2018 15:58
Dovoluji si zkopírovat text od veterinářky a chovatelky kavalírů MVDr. Lucie Veselé - https://vetallia.cz/  Průkaz původu je totéž, co pro lidi rodný list - díky němu víte s naprostou jistotou, kdo byli rodiče, prarodiče i další předkové vašeho štěňátka... Že to byli opravdu všechno...