Novinky

Rosteme jako z vody. Již nám je 5 týdnů.


Dne 9.8.2020 se nám narodila štěňátka vrh "M". Maminkou je Charlotte Magnolia PassCo. Tatínkem štěňátek je Nickolas Minowara. Máme dvě ruby fenečky a black and tan a ruby pejska. Jsme šťastní za toto krásné mezibarevné spojení.V červenci na klubové výstavě získala naše Amálka Violet ocenění V1  po dva výstavní dny. Svojí  výstavní kariéru zakončila titulem BOV. Tím splnila podmínky pro udělení titulu Veterán Champion. Udělala jsi pro nás vše a tituly ti právem náleží - Junior Ch., Champion ČR, Grand Champion a Veterán Champion. Děkujeme ti miláčku a už si budeš jen užívat štěňátek od tetiček, které tolik miluješ.


Dne 23.6.2020 oslavila naše Jessy - Isis Dea své jedenácté narozeniny. Milovaná holčičko naše přejeme ti jen a jen zdraví. Ať se můžeme ještě dlouho společně obdarovávat láskou.


Bohužel ani smůla se naší chovatelské stanici nevyhýbá.  Očekávali jsem v červnu narození štěňátek, ale příroda chtěla jinak. Nyní v červnu jsou v plánu dvě krytí našich blenheim feneček  Charlotte a  Flawie.


Kluci z vrhu "Ch" po naší černé krásce Kylii oslavili své první narozeniny a jsou to již velcí kluci.


Štěňátka se mají v nových domovech velice dobře - vrh "J"- Kopidlenský kavalír

Děkujeme novým majitelům za úžasnou péči o naše štěňátka.

Vrh J - Kopidlenský kavalír už máme jména.


Dne 18.12.2019 se narodil v naší chovatelské stanici vrh J. Naší milované Florrince se narodilo pět úžasných uzlíčků. Máme dvě fenky v barvě tricolor, dvě fenky v barvě blenheim a všemu vévodí krásný tricolor pejsek. Konec roku byl pro nás hodně náročný a trochu nás Florinka potrápila, ale snad už máme vše zlé za sebou. Děkujeme ti lásko naše.


Štěňátka z vrhu "I" už pěkně vyrostla. Jsou to pěkní lumpíci. Za chvilku se rozběhnou do nových domovů.


Dne 1.12.2019 se naše ruby Grand.Ch. Amálka zúčastnila své první výstavy ve veteránech v Praze a získala titul BOV. Máme velkou radost. 


Dne 19.10.2019 proběhlo krytí naší úžasné fenky Florrie Bou Magnolia PassCo. Pokud bude vše v pořádku očekáváme před vánocemi štěňátka. Florinka je zkušená matka a je velice starostlivá. Všechna zdravotní vyšetření má v pořádku a když se rozhodla v létě pomoct s kojením štěňátek i Kylii rozhodli jsme se ještě pro jeden vrh, protože ona je neskutečná. Přejeme si, abychom vše dobře zvládli. Krycí pejsek je  LIANE´S CLEVELAND. Děkujeme majitelům manželům Šilhárovím za milé přijetí.


Dne 10.11.2019 se v  naší chovatelské stanici v "detašované porodní bedýnce" z našeho odchovu fence Dioné Floret Kopidlenský kavalír narodila čtyři štěňátka. Dva kluci  v  barvě blenheim a black and tan a fenky v barvě blenheim a tricolor. Otcem štěňátek je Cinderaic KING OF THE ROAD. Jsem šťastná a přeji jim pevné zdraví. 


Dne 9.11.2019  jsme se zúčastnili klubové akce - svod dorostu a bonitace. Děkuji všem kdo jste se zúčastnili, moc jste mě potěšili a udělali mě radost. Jste úžasní a vaše posudky jsou krásné. Děkuji vám za péči i za přátelství. To je to co mě posiluje a dává mě to energii, abych ten chov nevzdala. Když vás vidím tak si říkám - má to smysl.


V polovině listopadu očekáváme štěňátka po našem odchovu Dióné Floret Kopidlenský kavalír, která žije v Nové Pace. Štěňátka budou mít ve jménu chovatelskou stanici Kopidlenský kavalír.

Otcem štěňátek bude krásný ruby pejsek Cinderaic KING OF THE ROAD. Moc se těšíme! A přejeme si, aby bylo vše v pořádku.Kluci z vrhu Ch se představují.

Všechna štěňátka naší úžasné matky jsou již v nových domovech. Snažili jsme se jim najít takové rodiny, které je budou milovat. Myslím, že se nám to podařilo a mám z toho velkou radost. Přeji jim, ať jsou šťastní jak páníčci, tak hlavně naše úžasná štěňátka, která mě dala tolik radosti. krásný život lásky moje.

Dne 22.5.2019 se v naší chovatelské stanici narodili tři úžasní ruby kluci. Bohužel nebylo vše zalité sluncem a pro Kylii to bylo velice náročné. Přesto jsme vděční za to, že můžeme na svět přivítat tuto krásnou ruby nadílku. Čtyři roky jsme neměli jednobarevný vrh. Moc si to užíváme. Jen mě Kylie mohla ještě trochu více poslouchat, když jsem jí...

Dne 28.2.2019 se naší milované princezně Charlotte Magnolia PassCo narodilo sedm štěňátek. Dvě tricolorní hočičky, jeden trikolorní pejsek, jeden blenheim pejsek a tři blenheim fenky. Bohužel tricolor holčička Halinka, která se narodila moc maličká svůj boj o život po šesti dnech našeho snažení vzdala. Hodně nás to zasáhlo, protože jsem se celých...

Dne 10.2.2019 proběhla změna na našich stránkách. Snažila jsem se jim dát nový kabát. Snad se mě to podařilo. Bohužel stále nemám všechny informace aktualizovány. Chybí mě aktualizace posledních vrhů, fotogalerie. Omlouvám se a slibuji, že se budu snažit. Původní web je stále k dispozici na www.kopidlenskykavalir.webnode.cz

Dne 1.1.2019 proběhlo krytí naší Charlotte Magnolia PassCo s pejskem Bruce Royal Shine. Děkuji Radce Duškové, že nám vyšla vstříc i když byl Nový rok.

Z historie

03.11.2018

Flawia Angel Kopidlenský kavalír se na klubové výstavě v Dnebohu tolik líbila, že po oba dva dny vyhrála ve třídě štěňat - nejkrásnější štěně fenka. Děkujeme anglickým rozhodčím Norma a Gordon Inglis