Z historie

03.11.2018

Flawia Angel Kopidlenský kavalír se na klubové výstavě v Dnebohu tolik líbila, že po oba dva dny vyhrála ve třídě štěňat - nejkrásnější štěně fenka. Děkujeme anglickým rozhodčím Norma a Gordon Inglis


Jsme úspěšní v klubu !!!

To že máme štěňátka je pro nás největší úspěch, ale bylo by špatně opomenout i naše výstavní úspěchy. Otec štěňátek David Caperfield se umístil na prvním místě jako TOP kavalír v barvě BT dle bodů z tuzemských výstav a především TOP kavalír zahraničních výstav za rok 2013. A naše Amálka Violet se umístila na čtvrtém místě a to jsme v druhé polovině roku na výstavy nejezdili, protože jsme měli starosti se štěňátky od naší Jessy. Moc gratulujeme Davidovi a jeho majitelce Simoně Švachulové a i na Amálku jsme pyšní. Doufáme, že až Amálce pominou rodičovské povinnosti brzy zase pojede na výstavu a udělá nám radost získáním posledního titulu pro přiznání titulu Český šampion.

PSI - TOP ČR - BT

Body Majitel
1. DAVID COOPERFIELD Gardyth 315 Simona Švachulová
2. VIGO ARNY z Usedlosti Újezdec 303 Jindra Diblíková
3. LINCOLN MANY z Usedlosti Újezdec 252 Jindra Diblíková
4. GINÉS Macriado de la Casa 177 Martina Hlinková
5. ANDREW Amnicitia Fidelis 164 Eva Matoušková

Kavalír - PSI - zahraničí

body Majitel Poznámka
1. DAVID COOPERFIED Gardyth 1007 Simona Švachuloivá
2. ALONSO FERRARI von Starburg 797 Alexandra a Jan Špačkovi
3. ZIPPY Prokopská hvězda 381 Hana Nováková

FENY - TOP ČR - RU


1. CATHERINE DENEVUE Gardyth 158 Olga Jačková
2. ADÉLKA GINETT z Usedlosti Újezdec 150 Jindra Diblíková
3. LADY ZIZIQ GOLD Fraking 131 Květuše Lipenská
4. AMÁLKA VIOLET Indigrace 119 Jana a Rostislav Minářovi
5. ÉLEKTRA z Výhoncovce 81 Radana ZelenáVíce zde: 


Už máme všichni nové páníčky. 

Snad na nás budou hodní a budou nám dávat takovou lásku, jakou si zasloužíme.

Jsme otevřené, milující, čistě duše. Toužíme jen po tom, aby nás měl někdo rád a my jim to budeme stonásobně vracet.

Amee Sugar, Aliss Queen, 

Ammy Pearl, Adonis DarlingMámě štěňátka. Dne 28. 8. 2013 se nám narodilo pět štěňátek. Čtyři v barvě ruby a jedno v barvě black and tan. Děkujeme Jessynce je úžasná máma.


Tak se to povedlo. Pokud bude vše v pořádku budeme mít na konci srpna a nebo začátkem září štěňátka.


Dne 2.7. 2013 proběhlo krytí naší fenečky Jessy s pejskem až z dalekého Třince, který se jmenuje Robin. Krytí bylo pohodové a tak jsem si užili i malou dovolenou. Vdávat se chtěla i Amálka, ale té to bylo důrazně zakázáno. Neustále nás okupoval jezevčík majitelů penzionu a Amálka se vždy nastavovala. Jezevčík byl neustále při chuti. Okamžitě šel na věc. Nestačili jsem holky hlídat. Zatím co Jessy je pěkná koketa, která se chce jen honit mazlit a pusinkovat, tak její dcera Amálka je úplně z jiného těsta. Ta se postaví a čeká. Že by malá přítulnice (samozřejmě slušně řečeno)? Oznamuje všem - tak už pojď. Nebo jestli si myslela, že když může maminka tak proč ne i ona? Nedá se nic dělat Amálko. Ještě máš výstavní povinnosti a pak teprve můžeme uvažovat o krytí. Nejprve povinnost a pak teprve zábava.


Přesto, že jsme to vůbec nečekali podařil se nám získat třetí titul CAC v roce 2013 na mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavi. Máme z toho velkou radost a děkujeme všem strážným andělům že stáli vedle nás. Poděkování patří především Amálce, která byla tentokrát opravdu úžasná. Zasloužíš si to vílo!

Už nám chybí jen jeden CAC v příštím roce a Amálka by mohla být českým šampionem. Takový úspěch jsme nečekali. Pro nás je důležitá radost našich psů, jejich spokojenost a obohacování se navzájem. Vůbec mě nenapadlo, že ten malý uzlík, který se narodil jako poslední v boudičce mě tak moc ovlivní.


Byli jsme s našima holkama na setkání v Srnčí u Moravské Třebové o víkendu 14. až 16.6. Bylo to úžasné a poděkování patří hlavně pořadatelům za tak krásnou akci. Amálka byla na vyšetření srdce, očí a patel. Je naprosto zdravá. Jessy byla kontrolována na pately a přesto, že jí jako dospívající slečně řekl pan doktor, že je ma 1/1 nyní konstatoval, že se zřejmě vše dotvořilo a nemá žádný nález. To je úžasné!

Poděkování patří i našim kamarádům, kteří s nami tento úžasný čas strávili. Dík

Naše holky plnily odznak "Pes dobrý spoluobčan" - bronzovou pozici. Jsou moc šikovné a tak se jim podařilo tento titul získat.


Jessynka oslavila dne 23. 6. 2013 své čtvrté narozeniny. Je to "baba" v nejlepších letech. Přejeme vše nejlepší.


Naše mamina Jessy vyhrála krajského vítěze na výstavě v Rokycanech. Jsme na ní pyšní, že je v takové formě. Doufáme, že ji vydrží a v září se dočkáme štěňátek.


Amálka získala druhý titul CAC na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích.


Máme další skvělou zprávu. Amálka získala v Brně na mezinárodní výstavě prvního CACe. Posuzovala paní Michaela Čermáková. Jsme moc vděční za tak velký úspěch, vážíme si ho a budeme doufat, že se nám bude dařit i nadále.

s pyšnou maminkou


Amálka získala titul Junior Šampion. Tři králové roku 2013 nám přinesli velký dárek v podobě titulu Junior Šampion. Stalo se tak v Brně na Hanáckě národní výstavě. 


Amálka získala v Praze na mezinárodní výstavě dva tituly CAJC. Moc jí gratulujeme a vážíme si takového úspěchu.